Sultan Papağanı Okulu Etiketler / ışıklandırma.html
Sayfa: 1

Sonuçlar : ışıklandırma.html
Konu / YazarEtiketler
Sultan Papağanları Üretim için ışıklandırma - sahintayfun ışıklandırma, için, Üretim, Papağanları, Sultan,
Başarıyla üremek için, sultan papağanları uzak taslaklar dörtte rahat ve olumsuz hava şartlarına karşı korunmalıdır sağlar konut gerektirir. Ancak, kuşçular kalkmalı ya da birdrooms değiştirirken dikkatli düşünce ihtiyacı başka bir faktör var. Böyle bir ortamda bizim kuşlar verir, doğal ve yapay aydınlatma miktarına bakın.
Doğal aydınlatma ile, güneş ışınları çok güçlü olmadan çoğu bölgelere ulaşmak böylece yeterli pencereler içermelidir. Birdrooms ışık iyi düzeyde sağlar, ancak sıcaklıklar aşırı dalgalanma olduğu bir sera fonksiyonu almamalıdır.
Yapay aydınlatma söz konusu olduğunda, bir birdroom floresan tüpler yüklemek çok kolaydır, bir zaman anahtar ekleyin ve bu konuda daha fazla düşünüyorum. Son ürünün iyi yetiştirme sezonları kaydetmenize olanak sağlar, tabii ki, yalnız iyi bırakabilirsiniz. Ben var - Diğer taraftan, eğer üreme sonuçları hepsi tekrar düşünün, olmalıdır değildir.
...
Benzer Konu Etiketleri
Sultan Papağanıyla Arkadaş Olmak, Birden Fazla Sultan Papağanı Eğitmek, Sultan Papağanlarının Güvenini Kazanmak, Sultan Papağanı Yavrunun Sağlıklı Olması Neler Yapılmalıdır, Sultan Papağanların Tüylerini Kopartmaları, Sultan Papağanlarında Kabızlık, Sultan Papağanı Gaga Erimesi, Sultan Papağanı Özelliği,
Etiket Sistemi Eklentisi by Kupo v 0.9a - Najlepsze Serwery Counter Strike

Sayfa: 1