Sultan Papağanı Okulu Etiketler / Papağanları.html
Sayfa: 1

Sonuçlar : Papağanları.html
Konu / YazarEtiketler
Sultan Papağanları Dikkat Edilmesi Gereken Hastalıkları - sahintayfun Hastalıkları, Gereken, Edilmesi, Dikkat, Papağanları, Sultan,
Cockatiels , tüm kuşlar gibi, çok da hastalığın gizlenmesi de adapte edilmiştir. Bu hasta ve zayıf gibi yırtıcıları üzerinde durulacak olanlar, bir kendini koruma mekanizmasıdır. Sizin Sultan papağanının hasta görünüyor zaman, size hayvan ciddi hasta olduğunu ve uygun tedavi verilmediği takdirde hızla bozabilir muhtemel olduğunu varsayabiliriz.
Sizin Sultan papağanının gözlemleyerek günlük onun normal davranış öğrenecek ve sıradan bir şey fark etmek mümkün olacak. Aşağıda hastalık / hastalık olası göstergeleri olarak dışarı bakmak için şeylerin bir listesi ve bir veterinere danışılmalıdır gerekebilir.
Dikkat edilmesi gereken hastalık belirtileri:
Ciddi Olabilir - veteriner danışın:
iştah kaybı
fluffed ve / veya düzensiz görünüm
anormal dışkı
aşırı tüy toplama veya yolma
...
Sultan Papağanları Üretim için ışıklandırma - sahintayfun ışıklandırma, için, Üretim, Papağanları, Sultan,
Başarıyla üremek için, sultan papağanları uzak taslaklar dörtte rahat ve olumsuz hava şartlarına karşı korunmalıdır sağlar konut gerektirir. Ancak, kuşçular kalkmalı ya da birdrooms değiştirirken dikkatli düşünce ihtiyacı başka bir faktör var. Böyle bir ortamda bizim kuşlar verir, doğal ve yapay aydınlatma miktarına bakın.
Doğal aydınlatma ile, güneş ışınları çok güçlü olmadan çoğu bölgelere ulaşmak böylece yeterli pencereler içermelidir. Birdrooms ışık iyi düzeyde sağlar, ancak sıcaklıklar aşırı dalgalanma olduğu bir sera fonksiyonu almamalıdır.
Yapay aydınlatma söz konusu olduğunda, bir birdroom floresan tüpler yüklemek çok kolaydır, bir zaman anahtar ekleyin ve bu konuda daha fazla düşünüyorum. Son ürünün iyi yetiştirme sezonları kaydetmenize olanak sağlar, tabii ki, yalnız iyi bırakabilirsiniz. Ben var - Diğer taraftan, eğer üreme sonuçları hepsi tekrar düşünün, olmalıdır değildir.
...
Sultan Papağanları Neden Kusar - sahintayfun Kusar, Neden, Papağanları, Sultan,
Kusma veya yenen yemi geri çıkarma kafes kuşlarında ciddi hastalıklar nedeniyle ortaya çıkan önemli bir belirtidir. Regürgitasyon dediğimiz yenen yemin sindirilmeden çıkarılması ile kusma dediğimiz sindirilmiş gıdaların dışarı çıkarılmasını ayırt etmek her zaman kolay olmayabilir. Bununla birlikte kusma da regürgitasyon da hastalık belirtisi olarak çok sık karşımıza çıkar. Kusmaya neden olan hastalıkları şöyle sıralayabiliriz: Kalp karaciğer pankreas ve böbrek hastalıkları şeker hastalığı vücuttaki mineral ve elektrolit dengesizlikleri ve travmalar. Kusma ve regürgitasyonun bir diğer sebebi de zehirlenmelerdir. Ağır metaller (çinko bakır kurşun gibi) evdeki bazı bitkiler (diffenbachia gibi) sigara dumanı tuz ve çikolata gibi bazı maddeler bazı deterjan ve kimyasal temizlik maddeleri de akut ya da kronik zehirlenme nedeniyle kusmaya neden olabilir. Yine bazı ilaçlar da kuşlarda kusmaya neden olabilir. Yüksek proteinli yemler A D ve E vitamini fazlalıkları yüksek miktarda demir...
Benzer Konu Etiketleri
Sultan Papağanları Dikkat Edilmesi Gereken Hastalıkları,
Etiket Sistemi Eklentisi by Kupo v 0.9a - Counter Strike 1.6 i Source

Sayfa: 1